نمایش بزرگتر

آبمیوه گیری پارس خزر مدل تایگر

محصول جدید

مدل تایگر

بمیوه گیری تایگر پارس خزر دارای یک پارچ پلاستیکی شفاف و مدرج با ظرفیت خوب 1 لیتری است که با طراحی مخصوص درپوش، کاملا منطبق با دهانه خروجی آب میوه گیری قرار می گیرد و از پاشیده شدن آب میوه به بیرون از پارچ جلوگیری می شود.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • مشکی
  • اتوماتیک
  • A

مشخصات

رنگ مشکی
وزن 5کیلو
ضمانت محصول دارد
جنس بدنه آلومینیوم
جنس پارچ پلاستیک
جنس تیغه استیل

اطلاعات بیشتر

آبمیوه گیری پارس خزر مدل تایگر

 میوه گیری قدرتمند تایگر پارس خزر
قدرت 700 وات
آب گیری میوه به صورت کامل با دهانه ورودی بزرگ 75 میلی لیتر
پوشش بدنه و بسکت از جنس استیل ضد زنگ 
ظرف مدرج مخصوص جمع آوری آب میوه با ظرفیت 1 لیتر
پایه های ضد لغزش
برس مخصوص برای تمیز کردن بسکت
محفظه جمع آوری سیم
2سرعته 
دارای دو عدد میکرو سوییچ ایمنی
بدنه استیل – مشکیو داراي آبمیوه گیری پارس خزر PARS KHAZAR مدل تایگر TIGER با قدرت موتور 700 واتی وسیله ای جهت مصارف خانگی است که با طراحی شیک و کاربردی این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید آب انواع مختلف میوه جات را گرفته و نوش جان نمایید. بدنه پلاستیکی دستگاه دارای روکشی از استیل مات بوده که علاوه بر زیبایی ظاهری موجب شده تا تمیز کردن بدنه نیز آسان تر گردد. یک ولوم کنترلی جهت روشن و خاموش کردن و تنظیم سرعت دستگاه در دو وضعیت کم و زیاد روی بدنه تعبیه شده، فیلتر داخلی آبمیوه گیری از جنس استیل مرغوب ساخته شده و از تیزی و برندگی بالایی برخوردار است. این فیلتر براحتی قابل جدا شدن از بدنه بوده و می توان آن را به آسانی با برس تمیزکاری پاک کرده و زیر شیر آب شستشو داد. 
آبمیوه گیری تایگر پارس خزر دارای یک پارچ پلاستیکی شفاف و مدرج با ظرفیت خوب 1 لیتری است که با طراحی مخصوص درپوش، کاملا منطبق با دهانه خروجی آب میوه گیری قرار می گیرد و از پاشیده شدن آب میوه به بیرون از پارچ جلوگیری می شود. این آبمیوه گیری مجهز به مخزن تفاله بزرگ و قابل جداسازی بوده که امکان کارکردن پیوسته با دستگاه را برای شما فراهم می آورد. بر روی محفظه آبمیوه گیری و مخزن تفاله درپوش یکپارچه ای قرار می گیرد که با بستن دو گیره اهرمی تمامی قطعات در جای خود محکم و ثابت شده و دستگاه آماده به کار می گردد. پس از آماده سازی دستگاه و روشن کردن آن می توان قطعات میوه را در دهانه ورودی عریض 75 میلی متری قرار داده و به کمک دسته فشاری به سمت فیلتر داخلی هدایت کنید. درضمن پایه های ضد لغزش زیر بدنه از سر خوردن دستگاه هنگام روشن بودن جلوگیری کرده و کار با آن را برای شما آسان می نماید. 

نظرات