اتو بخار پارس خزر مدل 501

محصول جدید

مدل 501

اتو بخار پارس خزر PARS KHAZAR مدل SI-501 با حداکثر توان 2000 وات و رده انرژی A وسیله ای با طراحی ارگونومیک و کاربردی جهت اتو کشی انواع پارچه و البسه با نتیجه دلخواه می باشد.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • اتوماتیک
  • A

مشخصات

نوع دستگاه اتو بخار
تراز مصرف انرژی A
تنظیم میزان بخاردهی دارد
سیستم قطع خودکار دارد
گنجایش مخزن آب 230 میلی لیتر
سیستم ضد چکه دارد
بخاردهی عمودی دارد
سیستم ضد رسوب دارد
بخاردهی پیوسته دارد
طول کابل 1.10
سیم گردان دارد

اطلاعات بیشتر

اتو بخار پارس خزر مدل 501

اتو بخار کف الماسه مدل 501 پارس خزر PARSKHAZAR امکان بخار دهی به صورت عمودی را دارد که این عملکرد در اتو کردن پرده و لباس هایی که‌‌ نمی‌توان به هر دلیلی بصورت افقی روی میز اتو قرار داد، قابل استفاده‌‌ می‌باشد. مخزن آب اتو با ظرفیت 230 میلی لیتر امکان اتو کشی مداوم را فراهم آورده و‌‌ می‌توان آن از دریچه‌ای در قسمت بالای بدنه پر کرد و به دلیل مجهز بودن به سیستم رسوب زدایی قوی و تمیزی خودکار جرم و رسوب درون مخزن را‌‌ می‌توان هر از چند گاه یکبار تخلیه نمود تا عملکرد و بازده دستگاه افت پیدا نکند. همچنین سیستم ضد چکه اتو مانع از چکه کردن آب در دماهای پایین و ایجاد لکه بر روی لباس‌‌ می‌گردد. از دیگر ویژگی های این اتو کفی الماسه نچسب مخصوص با قابلیت حرکت روان و پخش سریع و یکسان حرارت‌‌ می‌باشد که امکان اتو کشی آسان و راحت را برای شما فراهم‌‌ می‌آورد، سیم 1.8 متری با امکان چرخش 360 درجه در محل اتصال محدوده دسترسی خوبی در اختیارتان قرار داده و کار با وسیله را برای شما آسان خواهد نمود. پارس خزر یکی از برندهای سر شناس در تولید لوازم خانگی میباشد که شما میتوانید محصولات این برند معتبر را از فروشگاه اینترنتی دکوآلتهیه کرده و از انتخاب خود لذت ببرید.

اتو بخار پارس خزر PARS KHAZAR مدل SI-501 با حداکثر توان 2000 وات و رده انرژی A وسیله ای با طراحی ارگونومیک و کاربردی جهت اتو کشی انواع پارچه و البسه با نتیجه دلخواه می باشد. این دستگاه قابلیت تنظیم بخاردهی تا 25 گرم در دقیقه به طور معمولی با تنظیم دستی توسط ولوم تعبیه شده روی بدنه و تا میزان 80 گرم را توسط دکمه فشاری روی دسته اتو دارد. براساس میزان سختی آب مصرفی می توانید از مقداری آب مقطر همراه با آب لوله کشی در مخزن اتو بریزید تا طول عمر و عملکرد دستگاه بهتر گردد. 
اتو بخار 501 پارس خزر امکان بخار دهی به صورت عمودی را دارد که این عملکرد در اتو کردن پرده و لباس هایی که نمی توان به هر دلیلی بصورت افقی روی میز اتو قرار داد، قابل استفاده می باشد. مخزن آب اتو با ظرفیت 230 میلی لیتر امکان اتو کشی مداوم را فراهم آورده و می توان آن از دریچه ای در قسمت بالای بدنه پر کرد و به دلیل مجهز بودن به سیستم رسوب زدایی قوی و تمیزی خودکار جرم و رسوب درون مخزن را می توان هر از چند گاه یکبار تخلیه نمود تا عملکرد و بازده دستگاه افت پیدا نکند. همچنین سیستم ضد چکه اتو مانع از چکه کردن آب در دماهای پایین و ایجاد لکه بر روی لباس می گردد. از دیگر ویژگی های این اتو کفی الماسه نچسب مخصوص با قابلیت حرکت روان و پخش سریع و یکسان حرارت می باشد که امکان اتو کشی آسان و راحت را برای شما فراهم می آورد، سیم 1.8 متری با امکان چرخش 360 درجه در محل اتصال محدوده دسترسی خوبی در اختیارتان قرار داده و کار با وسیله را برای شما آسان خواهد نمود. 

 

نظرات