اتو بخار پارس خزر مدل 702

محصول جدید

مدل 702

اتو پارس خزر مدل SI-702 یکی از زیباترین تولیدات پارس خزر بوده که با قیمت مناسبی که برای آن در نظر گرفته شده به نظر می رسد در مدتی کوتاه بتواند به یکی از پرفروش های بازار تبدیل شود.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • سفید
  • مشکی
  • اتوماتیک
  • A

مشخصات

نوع دستگاه اتو بخار
تراز مصرف انرژی A
سیستم قطع خودکار دارد
سیستم ضد چکه دارد
بخاردهی عمودی دارد
سیستم ضد رسوب دارد
بخاردهی پیوسته دارد
طول کابل 1.20
سیم گردان 360 درجه

اطلاعات بیشتر

اتو بخار پارس خزر مدل 702

اتو پارس خزر مدل SI-702 یکی از زیباترین تولیدات پارس خزر بوده که با قیمت مناسبی که برای آن در نظر گرفته شده به نظر می رسد در مدتی کوتاه بتواند به یکی از پرفروش های بازار تبدیل شود. جنس استفاده شده برای پوشش کفی این اتو ترکیب الماسه (دیاموند-نقره‌ای) و استیل بوده و طبق مشخصاتی که شرکت پارس خزر اعلام کرده برای این مدل قابلیت ضد رسوب و بخاردهی پیشرفته نیز در نظر گرفته شده است. همان‌طور که در ابتدا اشاره شد طراحی این مدل جالب توجه است و استفاده از رنگ‌های شیک مثل نقره‌ای و مشکی برای آن در نظر گرفته شده است تا بتواند برای هر نوع سلیقه و تم وسایل منزل مناسب باشد. نکته‌ی جالب در مورد این اتو شباهت بسیار زیاد آن به مدل های تولیدی شرکت معظم بوش بوده که به نظر می‌رسد حاصل همکاری‌های مشترک این شرکت با پارس خزر بوده باشد.

اگر هم به ظاهر خوب و هم کیفیت محصول توجه دارید اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 به خوبی می تواند نظر شما را به خود جلب کند زیرا از طراحی خوب و در عین حال عملکرد بالا بهره می برد. اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 از جدیدترین سری مدل های اتو پارس خزر است و از سیستم بخار دهی پیشرفته و طراحی جدید پایه اتو برای پایداری بهتر و مکانیزم جمع آوری کابل بهره می برد. از دیگر ویژگی های اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 می توان به بخار مداوم ۴۰ گرم در دقیقه ، سیستم تمیز شدن خودکار و جرم گیر ، ایجاد شوک بخار افقی و عمودی ۱۲۰ گرم در دقیقه و بخار عمودی جهت اتو کشی پرده و لباس های آویخته اشاره کرد. قابلیت تنظیم درجه حرارت برای پارچه های مختلف و سیستم ایمنی خاموش شدن خودکار و دسته با پوشش نرم و کابل ۲٫۵ متری با امکان چرخش ۳۶۰ درجه از دیگر مشخصات اتو بخار پارس خزر مدل SI-702 است. طراحی این مدل جالب توجه است و استفاده از رنگ‌های شیک مثل نقره‌ای و مشکی برای آن در نظر گرفته شده است تا بتواند برای هر نوع سلیقه و تم وسایل منزل مناسب باشد. قیمت مناسب این مدل اتوی پارس خزر آن را به گزینه ای مناسب جهت خرید مبدل کرده است.

نظرات