توستر پارس خزر 20 لیتری سفید مدل سایا18CRK

محصول جدید

مدل سایا18CRK

آون توستر سایامدل TO-18CRK دستگاهی با کاربرد زیاد جهت استفاده در منازل میباشد . آون توستر سایا با توان 1380 وات قابلیت پخت انواع مواد غذایی مانند گوشت ، ماهی ، پیتزا ، کیک و نان را دارد . فر برقی سایا مجهز به محفظه ای با ظرفیت 20 لیتر بوده که حجم نسبتا مناسبی از مواد غذایی را داخل خود جای میدهد و دارای 4 المنت حرارتی در محظه به صورت دو المنت در بالا و دو المنت در پایین است

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • سفید
  • A

مشخصات

نوع دستگاه توستر
ظرفیت 20لیتر
رنگ سفید
ضمانت محصول دارد
خدمات پس از فروش دارد
ولوم سلکتوری (چرخشی) دارد
گریل بالا (پخت از طریق المنت) دارد
گریل پایین (پخت از طریق المنت) دارد
کانوکشن(پخت با هوای گرم) دارد
پخت ترکیبی دارد
دسترسی آسان به منو با ولوم گردشی دارد

اطلاعات بیشتر

توستر پارس خزر 20 لیتری سفید مدل سایا18CRK

شركت بین المللی نور توشه از مجموعه شرکتهای پارس توشه (پارس خزر) بوده و فعالیت اصلی آن در زمینه تولید محصولات خانگی با نام تجاری سایا میباشد در راستاي جلب و حمایت سرمایه های خارجی مصوب 1334 ، در سال 1378 با سرمايه اولیه یک میلیارد ريال در تهران تاسيس گرديد. محل کارخانه در شهر صنعتی کاوه ، شهرستان ساوه در زمینی به مساحت 11500 متر مربع واقع شده است. موضوع اصلی فعالیت شرکت نورتوشه ساخت انواع محصولات خانگی الکتریکی و الکترونیکی و قطعات و مطعلقات آن در ایران با نام تجاری ” سایا ” میباشد. بطور کلی این شرکت اقدام به کلیه عملیات صنعتی و تولیدی و یا ساخت محصولات فوق و فروش آنها و سرمایه گذاری مستقیم یا مشارکت در آنها، بطور مستقیم و یا غیر مستقیم که در اجرای موضوع فعالیت شرکت لازم باشد، مینماید.
آون توستر 20 لیتری TO-18CRK سایا با قدرت 1380 وات دستگاهی کاربردی برای مصارف خانگی است که جهت پخت و پز و گریل انواع مواد غذایی مانند گوشت، ماهی، جوجه، سبزیجات، شیرینی ،نان و … استفاده می گردد.آون توستر TO-18CRKبا ظرفیت 20 لیتر به همراه جوجه گردان با چرخش ساعتگرد و پاد ساعتگرد می باشد.از طریق عملکرد کانوکشن با گردش هوای گرم درون محفظه آون توستر TO-18CRK فرآیند پخت بهتر و سریع تر انجام گردد، همچنین آون توستر TO-18CRK امکان استفاده همزمان جوجه گردان و عملکرد کانوکشن و گریل مواد غذایی از طریق المنت بالایی را نیز در اختیارتان قرار می دهد , آون توستر TO-18CRK دارای سینی مخصوص طبخ غذا و توری کباب پز می باشد,از طریق درب شیشه ای آن نیز می توان بر مراحل پخت غذا نظارت داشت.
از طریق ولوم چرخشی روی پنل آون توستر TO-18CRK حرارت پخت مواد غذایی را با توجه به نوع و مقدار آنها از 100 تا 250 درجه سانتی گراد و تایمر زنگ دار زمان پخت را تا 60 دقیقه می توان تنظیم نمود.ولوم انتخابگر آون توستر TO-18CRK در 4 وضعیت عملکرد قابل تنظیم است.همچنین از طریق چراغ نشانگر روی بدنه آون توستر TO-18CRK می توان از روشن بودن دستگاه مطلع شد.
آون توستر سایامدل TO-18CRK دستگاهی با کاربرد زیاد جهت استفاده در منازل میباشد . آون توستر سایا با توان 1380 وات قابلیت پخت انواع مواد غذایی مانند گوشت ، ماهی ، پیتزا ، کیک و نان را دارد . فر برقی سایا مجهز به محفظه ای با ظرفیت 20 لیتر بوده که حجم نسبتا مناسبی از مواد غذایی را داخل خود جای میدهد و دارای 4 المنت حرارتی در محظه به صورت دو المنت در بالا و دو المنت در پایین است . یکی از ویژگی های منحصر به فرد آون توستر TO-18CRK عملکرد کانوکشن آن است که موجب جریان یکنواخت باد گرم درون محفظه شده و موجب پخت سریع تر و بهتر میشود . 
آون توستر CRK18 سایا مجهز به پنل تنظیمات روی بدنه بوده که دارای 3 ولوم چرخشی برای تنظیمات دما ، تنظیمات المنت های حرارتی و تایمر دستگاه میباشد . دمای داخلی محفظه از 100 تا 250 درجه سانتی گراد قابل تنظیم بوده که میتوانید بر حسب نیاز و نوع غذا ، دمای مورد نظر خود را انتخاب نمایید. توسط ولوم انتخابگر عملکرد می توان المنت ها را در 4 وضعیت مختلف قرار داد که شامل وضعیت خاموش، المنت بالا، المنت پایین و هر دو المنت می باشد. تایمر دستگاه نیز پس از طی کردن زمان مقرر با زنگ زدن شما را متوجه میسازد . همچنین از طریق سینی شیشه ای دستگاه نیز میتوانید بر عملکرد پخت نظارت داشته باشید. آون توسترمجهز به قفسه سیمی ، جهت گریل نمودن انواع گوشت و سبزیجات میباشد . یک سینی نیز برای کثیف نشدن محفظه همراه دستگاه ارائه شده است . در ضمن این فر برقی مجهز به یک چراغ نشانگر جهت نشان دادن روشن بودن دستگاه می باشد. 

نظرات