آب مرکبات گیری پارس خزر مدل سیتروس

محصول جدید

مدل سیتروس

آب پرتقال گیری سیتروس پارس خزر دارای سری مخروطی پلاستیکی متصل به صفحه تفاله گیر است که می توان برای میوه های بزرگ مانند پرتقال و گریپ فروت و میوه هایی با اندازه کوچک تر مانند لیموترش و لیموشیرین مورد استفاده قرار کرد.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • سفید
  • A

مشخصات

رنگ سفید
ضمانت محصول دارد
خدمات پس از فروش دارد
گریل بالا (پخت از طریق المنت) دارد
گریل پایین (پخت از طریق المنت) دارد
جنس بدنه فلزی

اطلاعات بیشتر

آب مرکبات گیری پارس خزر مدل سیتروس

آب مرکبات گیری پارس خزرCITRUS با توان 30 وات و طراحی ساده و جمع و جور شما را قادر می سازد تا به راحتی آب انواع مرکبات را گرفته و آبمیوه ای تازه ، سالم و خوشمزه نوش جان کنید. پارچ مدرج دستگاه از جنس پلاستیک مات و با ظرفیت 400 میلی لیتر می باشد که از طریق آن می توانید آب میوه ها را درون لیوان ریخته و سرو نمایید. 
آب پرتقال گیری سیتروس پارس خزر دارای سری مخروطی پلاستیکی متصل به صفحه تفاله گیر است که می توان برای میوه های بزرگ مانند پرتقال و گریپ فروت و میوه هایی با اندازه کوچک تر مانند لیموترش و لیموشیرین مورد استفاده قرار کرد. برای استفاده از وسیله تنها کافیست میوه دو نیم شده را روی سری مخروطی قرار داده و بفشارید تا محور دستگاه شروع به چرخش کند. با هر بار فشردن محور جهت چرخش آن تغییر می کند تا بهترین نتیجه برای آبگیری حاصل شود. دور بدنه محفظه ای برای نگهداری سیم تعبیه شده تا هنگامی که از دستگاه استفاده نمی کنید سیم را دور بدنه جمع نمایید.

نظرات