سرخ کن پارس خزر مدل ناگت 2014

محصول جدید

مدل ناگت 2014

سرخ کن پارس خزر PARS KHAZAR مدل ناگت FR-2014 با حداکثر توان 1800 وات وسیله ای مناسب مصارف خانگی با کاربرد آسان جهت سرخ کردن مواد غذایی مختلف همچون سیب زمینی، مرغ، ناگت، ماهی، میگو و ... در زمانی کوتاه و با نتیجه دلخواه و مطلوب می باشد.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • سفید
  • A

مشخصات

ظرفیت 2.5 لیتر
نمایشگر دارد
رنگ سفید
ضمانت محصول دارد
جنس بدنه پلاستیک
جنس درپوش پلاستیک

اطلاعات بیشتر

سرخ کن پارس خزر مدل ناگت 2014

سرخ کن پارس خزر PARS KHAZAR مدل ناگت FR-2014 با حداکثر توان 1800 وات وسیله‌ای مناسب مصارف خانگی با کاربرد آسان جهت سرخ کردن مواد غذایی مختلف همچون سیب زمینی، مرغ، ناگت، ماهی، میگو و ... در زمانی کوتاه و با نتیجه دلخواه و مطلوب‌‌ می‌باشد. به کمک ولوم تعبیه شده روی بدنه‌‌ می‌توانید بسته به حجم و نوع ماده غذایی حرارت مناسب پخت را از 130 تا 190 درجه سانتیگراد انتخاب نموده و از طریق تایمر دیجیتال زمان مناسب را تا 99 دقیقه تنظیم کنید. 
سرخ کن 2014 پارس خزر دارای قابلمه با روکش نچسب و به ظرفیت 2.5 لیتر بوده که قابل جدا سازی از بدنه‌‌ می‌باشد و پس از استفاده به راحتی قابل شستشو است، همچنین برای سرخ کردن مواد غذایی یک سبد فلزی دارای دستگیره عایق با عملکرد آسانسوری جهت جابجایی، همراه با دستگاه وجود دارد که کار با وسیله را به مراتب برای شما آسان تر خواهد نمود. چراغ نشانگر روی بدنه نیز وضعیت پخت مواد غذایی را به شما نمایش‌‌ می‌دهد، در ضمن پنجره شیشه‌ای تعبیه شده روی درب دستگاه به شما این امکان را‌‌ می‌دهد تا بتوانید بر میزان سرخ شدن مواد غذایی به طور مستقیم نظارت داشته باشید. پس از استفاده نیز‌‌ می‌توانید سیم برق را در جایگاه در نظر گرفته شده پایین بدنه جمع آوری نموده تا دستگاه ظاهر مرتبی داشته باشد. 
 دکوآل عرضه کننده لوازم خانگی پارس خزر با ضمانت نامه 25 ماهه پارس خزر.

سرخ کن پارس خزر PARS KHAZAR مدل ناگت FR-2014 با حداکثر توان 1800 وات وسیله ای مناسب مصارف خانگی با کاربرد آسان جهت سرخ کردن مواد غذایی مختلف همچون سیب زمینی، مرغ، ناگت، ماهی، میگو و ... در زمانی کوتاه و با نتیجه دلخواه و مطلوب می باشد. به کمک ولوم تعبیه شده روی بدنه می توانید بسته به حجم و نوع ماده غذایی حرارت مناسب پخت را از 130 تا 190 درجه سانتیگراد انتخاب نموده و از طریق تایمر دیجیتال زمان مناسب را تا 99 دقیقه تنظیم کنید. 
سرخ کن 2014 پارس خزر دارای قابلمه با روکش نچسب و به ظرفیت 2.5 لیتر بوده که قابل جدا سازی از بدنه می باشد و پس از استفاده به راحتی قابل شستشو است، همچنین برای سرخ کردن مواد غذایی یک سبد فلزی دارای دستگیره عایق با عملکرد آسانسوری جهت جابجایی، همراه با دستگاه وجود دارد که کار با وسیله را به مراتب برای شما آسان تر خواهد نمود. چراغ نشانگر روی بدنه نیز وضعیت پخت مواد غذایی را به شما نمایش می دهد، در ضمن پنجره شیشه ای تعبیه شده روی درب دستگاه به شما این امکان را می دهد تا بتوانید بر میزان سرخ شدن مواد غذایی به طور مستقیم نظارت داشته باشید. پس از استفاده نیز می توانید سیم برق را در جایگاه در نظر گرفته شده پایین بدنه جمع آوری نموده تا دستگاه ظاهر مرتبی داشته باشد.

نظرات