مخلوط کن و آسیاب پارس خزر مدل 310P

محصول جدید

مدل 310P

مخلوط کن و آسیاب پارس خزرمدل BG310P دستگاهی دو منظوره با توان مصرفی 350 وات است که امکان خرد و مخلوط کردن مواد غذایی مختلف همچون میوه، سبزیجات، صیفی جات و آسیاب کردن خشکبار همچون بادام، پسته، فندق و ... را برای شما فراهم می آورد.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • سفید
  • A

مشخصات

نمایشگر ندارد
رنگ سفید
ضمانت محصول دارد
جنس بدنه پلاستیک
جنس پارچ پلاستیک
جنس درپوش پلاستیک
جنس تیغه استیل
ظرفیت پارچ مخلوط کن 1.5
قابلیت جدا شدن تیغه ندارد
جنس تیغه استیل

اطلاعات بیشتر

مخلوط کن و آسیاب پارس خزر مدل 310P

مخلوط کن و آسیاب پارس خزرمدل BG310P دستگاهی دو منظوره با توان مصرفی 350 وات است که امکان خرد و مخلوط کردن مواد غذایی مختلف همچون میوه، سبزیجات، صیفی جات و آسیاب کردن خشکبار همچون بادام، پسته، فندق و ... را برای شما فراهم می آورد. بدنه اصلی مخلوط کن از جنس پلاستیک بوده و پنل کنترلی آن دارای 3 کلید کنترلی با چراغ های نشانگر مربوطه شامل کلید روشن و خاموش، سرعت کم و زیاد و عملکرد لحظه ای (پالس) هنگام آسیاب می باشد. همچنین وجود سیستم ایمنی و محافظ حرارتی در صورت گرم شدن بیش از حد موتور دستگاه را خاموش می کند. 
مخلوط کن آسیاب 310 پارس خزر مجهز به پارچ پلاستیکی با بدنه شفاف مدرج و ظرفیت 1.5 لیتری است که امکان نظارت کامل بر مخلوط شدن مواد غذایی را به شما می دهد و مناسب برای مخلوط کردن مواد غذایی در زمانی کوتاه می باشد. تیغه داخلی مخلوط کن از جنس استیل ضد زنگ با دوام بوده که مخلوط کردن مواد را بسیار آسان می نماید. درب پلاستیکی پارچ کاملا بر روی دهانه قرار گرفته و در هنگام کار کردن از بیرون ریختن مواد درون پارچ جلوگیری می کند، قسمت شکر ریز درب به صورت چرخشی به شما این امکان را می دهد تا مواد را هنگام کار به مخلوط درون پارچ اضافه نمایید. همچنین همراه با دستگاه یک آسیاب با محفظه و تیغه استیل وجود دارد که می توان مواد غذایی سخت و خشک را توسط آن خرد و آسیاب نمود. در هر بار استفاده از مخلوط کن پس از 2 دقیقه استفاده، 2 دقیقه دستگاه را استراحت داده و برای آسیاب کردن آن را به مدت 3 ثانیه روشن کرده و سپس 1 ثانیه استراحت دهید. یک کاردک پلاستیکی نیز برای هم زدن و جداسازی مواد مخلوط شده درون محفظه همراه با دستگاه ارائه شده است.

نظرات