آسیاب مخلوط کن پارس خزر مدل 330P

محصول جدید

مدل 330P

مخلوط‌کن پارس خزر مدل BG-330P با امکانات و کیفیتی که دارد نسبت به شرکت‌های دیگر قیمتی قابل تامل دارد. این مدل از بدنه و قطعات پلاستیکی ساخته‌شده است که باعث سبک شدن دستگاه می‌شود. موتور این دستگاه توسط دکمه‌های هم‌سطح بدنه در جلوی آن روشن می‌شود و در دو سرعت تنظیم می‌شود.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • سفید
  • نیمه اتوماتیک

مشخصات

رنگ سفید
ضمانت محصول دارد
جنس بدنه پلاستیک
جنس پارچ پلاستیک
جنس درپوش پلاستیک
جنس تیغه استیل
ظرفیت پارچ مخلوط کن 1.5

اطلاعات بیشتر

آسیاب مخلوط کن پارس خزر مدل 330P

مخلوط‌کن پارس خزر مدل BG-330P با امکانات و کیفیتی که دارد نسبت به شرکت‌های دیگر قیمتی قابل تامل دارد. این مدل از بدنه و قطعات پلاستیکی ساخته‌شده است که باعث سبک شدن دستگاه می‌شود. موتور این دستگاه توسط دکمه‌های هم‌سطح بدنه در جلوی آن روشن می‌شود و در دو سرعت تنظیم می‌شود. پارچ مخلوط‌کن با ظرفیتی یک لیتری گنجایشی مناسب برای تهیه مخلوط‌های مختلف دارد. تیغه‌های استیل ضدزنگ قوی این محصول هر چیزی را خرد و مخلوط می‌کنند. به همراه این دستگاه یک آسیاب کوچک نیز ارائه می‌شود که می‌توان برای تهیه پودرهای مختلف مانند پودر فلفل، قهوه و زعفران از آن استفاده کرد. در زیربدنه موتور پایه‌های ضد لغزش قرار دارد تا در حین فعالیت دستگاه، تکان نخورده و سر جای خود ثابت باقی بماند. پارس خزر یک شرکت ایرانی است که سالها در امر تولید لوازم‌خانگی برقی کوچک و بزرگ فعالیت می‌کند و در بازار بسیار معروف و محبوب است.

پارس خزر مخلوط کن و آسیاب 250 وات مدل BG330P مخلوط کن و آسیاب پارس خزرمدل BG330P دستگاهی با توان 250 وات و عملکرد دو منظوره جهت خرد و مخلوط کردن انواع مواد غذایی همچون میوه و سبزیجات و آسیاب کردن مواد خشک همچون بادام، پسته و فندق می باشد. بدنه دستگاه از جنس پلاستیک بوده و پنل کنترلی آن دارای 3 کلید فشاری شامل کلید روشن و خاموش، سرعت کم و زیاد است. همچنین پایه های ضد لغزش دستگاه از لرزش و سرخوردن آن هنگام کار جلوگیری می کند. پس از استفاده نیز می توانید سیم برق را در جایگاه تعبیه شده زیر بدنه جمع آوری کنید. مخلوط کن آسیاب 330 پارس خزر دارای پارچ پلاستیکی با بدنه شفاف مدرج و ظرفیت 1 لیتری است که امکان مشاهده مستقیم بر نحوه ی مخلوط شدن مواد غذایی را برای شما فراهم می آورد. تیغه داخلی مخلوط کن از جنس استیل ضد زنگ با دوام ساخته شده که مخلوط کردن مواد را بسیار آسان می نماید. همچنین همراه با دستگاه یک آسیاب پلاستیکی با محفظه داخلی و تیغه از جنس استیل وجود دارد که می توان مواد غذایی سخت و خشک را توسط آن خرد نمود. درب پلاستیکی پارچ کاملا بر روی دهانه قرار گرفته و در هنگام کار کردن از بیرون ریختن مواد درون پارچ جلوگیری می کند، درب شکر ریز به شما این امکان را می دهد تا مواد غذایی دلخواه را هنگام کار به مخلوط درون پارچ اضافه نمایید. در هر بار کارکرد از دستگاه پس از 3 دقیقه استفاده، 1 دقیقه دستگاه را استراحت داده و دوباره روشن کنید. در ضمن سیستم ایمنی دستگاه در صورت نصب نشدن درست قطعات، از روشن شدن آن جلوگیری می کند.

نظرات