خرد کن پارس خزر مدل کارا 1-2-3

محصول جدید

مدل کارا 1-2-3

خردکن پارس خزر مدل GR-123P دستگاه کوچک ولی پراستفاده برای آشپز است. این دستگاه با توان بالایی که دارد می‌تواند هر چیزی را خرد کند. از قدیم دستگاه‌های این‌چنینی به یک‌دو سه معروف بودند و خردکن پارس خزر مدل GR-123P در نام مدل خود نیز این سابقه را لحاظ کرده و تنها در سه بار فشار روی دستگاه (به‌صورت دکمه) و با سه گردش مواد غذایی درشت را خرد می‌کند.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • سفید

مشخصات

رنگ سفید
ضمانت محصول دارد
جنس بدنه پلاستیک
جنس تیغه استیل
کاربردها خرد کن 3کاره

اطلاعات بیشتر

خرد کن پارس خزر مدل کارا 1-2-3

خرد کن پارس خزر PARS KHAZAR مدل کارا 1-2-3 با توان مصرفی 500 وات و حداکثر توان 780 وات دارای تیغه تیز و برنده از جنس استیل می باشد که قابلیت خرد کردن مواد غذایی سخت از قبیل میوه ها، بادام، گردو، انواع پنیر، سبزیجات سفت مانند هویج، سیب زمینی، کلم، پیاز، قارچ و انواع گوشت های بدون استخوان خام و پخته و ... را دارد و آماده سازی مواد را برای شما آسان و راحت می نماید. درپوش پلاستیکی شفاف امکان مشاهده محتوبات ظرف و چگونگی عملکرد خردکن را برای شما فراهم می آورد. 
خردکن کارا 1-2-3 پارس خزر به گونه ای ساده طراحی شده تا کاربرد آسانی داشته باشد و تنها کافیست سری خرد کن را با دست فشرده تا دستگاه روشن گردد. این درب پوش به شما کمک می کند تا در امنیت کامل و بدون پاشیده شدن مواد درون محفظه به بیرون، مواد غذایی دلخواهتان را آماده نمایید. عملکرد دستگاه برای خرد کردن مواد غذایی به قطعات کوچک موجب می گردد مواد غذایی رطوبت و ارزش غذایی خود را پس از خرد شدن از دست ندهند. سیم 80 سانتی متری وسیله را هنگام نگهداری می توان در محفظه تعبیه شده درون بدنه جاسازی نمود تا فضای کمتری اشغال گردد. توصیه می شود دستگاه را در هر بار فشردن فقط به مدت 2 ثانیه روشن کنید، درضمن برای خالی کردن مواد درون محفظه یک کاردک پلاستیکی همراه با دستگاه ارائه شده است. 

خردکن پارس خزر مدل GR-123P دستگاه کوچک ولی پراستفاده برای آشپز است. این دستگاه با توان بالایی که دارد می‌تواند هر چیزی را خرد کند. از قدیم دستگاه‌های این‌چنینی به یک‌دو سه معروف بودند و خردکن پارس خزر مدل GR-123P در نام مدل خود نیز این سابقه را لحاظ کرده و تنها در سه بار فشار روی دستگاه (به‌صورت دکمه) و با سه گردش مواد غذایی درشت را خرد می‌کند. جمع‌وجور بودن، راحتی کار، ایمنی و عملکرد قوی آن، همراه باقیمتی مناسب، خردکن پارس خزر را به یک دستگاه محبوب تبدیل کرده است. پایه‌های ضد لغزش این دستگاه مانع از حرکت و جابجایی در حین فعالیت می‌شود. رنگ بدنه این دستگاه از دو قسمت تشکیل‌شده که در قسمت زیرین خاکستری و در میانه سفیدرنگ است. پارس خزر از تولید و عرضه‌کنندگان بزرگ و مهم کشور است که سالهاست درزمینه ی لوازم‌خانگی برقی کوچک و بزرگ می‌باشد.

نظرات