خرد کن پارس خزر مدل 802P

محصول جدید

مدل 802P

خرد کن پارس خزر مدل CP-802P دستگاهی کوچک، سبک و کاربردی است. این محصول زیبا دارای تیغه‌های تیز و قدرتمند است که با نیروی موتور به چرخش درآمده و مواد غذایی را خرد و ریز می‌کند. خرد کن پارس خزر مدل CP-802P دارای یک ظرف اصلی است که ظرفیت بالایی ندارد و برای خرد کردن و ریز کردن مواد غذایی اندک کاربرد دارد.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • سفید
  • A

مشخصات

رنگ سفید
ضمانت محصول دارد
جنس درپوش پلاستیک
جنس تیغه استیل
کاربردها خرد کن
جنس بدنه پلاستیک

اطلاعات بیشتر

خرد کن پارس خزر مدل 802P

خردکن پارس خزر PARS KHAZAR مدل CP-802P با موتور پر توان 400 واتی یک دستگاه با کاربرد بسیار آسان و راحت است که تنها با فشردن سری، خرد کن شروع به فعالیت کرده و می توان انواع مواد غذایی مختلف از قبیل گوشت، خشکبار، سبزیجات و صیفی جات را به سرعت و به میزان دلخواه خرد نمود. یک درب پوش پلاستیکی بین سری و محفظه خرد کن قرار می گیرد که موجب عملکرد ایمن دستگاه و مانع از پاشیده شدن مواد غذایی به بیرون می گردد. 
خردکن 802 پارس خزر دارای تیغه از جنس استیل مرغوب و ضد زنگ بوده و به راحتی قابل جداسازی و شستشو می باشد، همچنین به کمک صفحه پلاستیکی ارائه شده همراه با دستگاه و تعویض آن با تیغه می توان از آن برای تهیه خامه یا سس مایونز استفاده نمود. محفظه پلاستیکی شفاف دستگاه از استحکام و دوام خوبی برخوردار بوده و حداکثر گنجایش آن حدود 300 گرم می باشد و توصیه می شود برای داشتن نتیجه مطلوب تمامی حجم مخزن را پر نکنید. همچنین برای سهولت در استفاده از این خرد کن یک پایه پلاستیکی نرم همراه با آن وجود دارد که با قرار دادن محفظه خرد کن روی آن، هنگام کار از لغزش و جابجایی دستگاه جلوگیری می گردد. 

خرد کن پارس خزر مدل CP-802P دستگاهی کوچک، سبک و کاربردی است. این محصول زیبا دارای تیغه‌های تیز و قدرتمند است که با نیروی موتور به چرخش درآمده و مواد غذایی را خرد و ریز می‌کند. خرد کن پارس خزر مدل CP-802P دارای یک ظرف اصلی است که ظرفیت بالایی ندارد و برای خرد کردن و ریز کردن مواد غذایی اندک کاربرد دارد. موتور اصلی دستگاه بر روی ظرف قرار می‌گیرد و پس از اتصال به برق با فشار دادن دکمه روی آن چرخش موتور و بالطبع چرخش تیغه‌ها آغاز می‌شود و به‌محض رها کردن دکمه، از چرخش می‌ایستد. این مدل دارای صفحه خامه‌زن نیز است که در موارد خاص کاربرد دارد. پارس خزر تولید و عرضه‌کننده لوازم‌خانگی برقی است که در سراسر ایران به‌خوبی شناخته‌شده است.

نظرات