جاروبرقی پارس خزر 1700وات آلفا 707

محصول جدید

آلفا 707

جارو برقی آلفا 707 پارس خزر دارای دو کلید روی بدنه جهت خاموش و روشن کردن و جمع کردن سیم آن می باشد که به راحتی با فشردن عمل می کنند. دو چرخ بزرگ و چرخ کوچک با قابلیت چرخش 360 درجه موجب حرکت روان و راحت جارو و سهولت در جابجایی آن گردیده است.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • مشکی
  • A

مشخصات

نوع دستگاه جاروبرقی
نمایشگر ندارد
رنگ مشکی
ضمانت محصول دارد
خدمات پس از فروش دارد
جنس بدنه پلاستیک
قابلیت مکش مایعات ندارد
فیلتر قابل شستشو دارد
قابلیت استفاده از کیسه دائمی دارد
قابلیت استفاده از کیسه یکبار مصرف دارد
تنظیم قدرت مکش از روی دستگیره دارد
تنظیم قدرت مکش از روی دستگاه دارد
قابلیت سیم جمع کن اتوماتیک دارد

اطلاعات بیشتر

جاروبرقی پارس خزر 1700وات آلفا 707

جارو برقی پارس خزر PARS KHAZAR مدل آلفا 707 با قدرت موتور 1700 وات وسیله ای کاربردی جهت زدودن گرد و خاک از محیط زندگی شماست تا سلامت و پاکیزگی را برای شما به ارمغان آورد. این جارو برقی با داشتن کیسه یکبار مصرف امکان جاروکشی کاملأ بهداشتی را فراهم می نماید و چراغ نشانگر روی بدنه زمان تخلیه کیسه را به شما اطلاع می دهد. همچنین فیلتر محافظ موتور از ورود گرد و خاک به داخل موتور و آسیب دیدگی جارو جلوگیری می کند. این جارو برقی دارای لوله تلسکوپی فلزی مستحکم با قابلیت تنظیم ارتفاع بوده و لوله خرطومی منعطف آن موجب سهولت در استفاده می گردد. 
جارو برقی آلفا 707 پارس خزر دارای دو کلید روی بدنه جهت خاموش و روشن کردن و جمع کردن سیم آن می باشد که به راحتی با فشردن عمل می کنند. دو چرخ بزرگ و چرخ کوچک با قابلیت چرخش 360 درجه موجب حرکت روان و راحت جارو و سهولت در جابجایی آن گردیده است. به کمک پنل دیجیتال تعبیه شده روی دستگیره جارو با کمترین زحمت می توانید میزان قدرت مکش جارو را بسته به نیاز خود کم و زیاد کرده و یا در حالت حداکثر قرار دهید و توسط نشانگر های روی بدنه وضعیت کارکرد را مشاهده کنید و حتی می توانید جارو را نیز خاموش یا روشن نمایید، این پنل توسط یک جفت باتری قلمی تغذیه می شود. این جارو برقی مجهز به 4 سری شامل سری پارویی قابل تنظیم برای جارو کردن فرش و سطوح صاف، سری مخصوص مبلمان و لباس، برس گردگیری مناسب جارو کردن گرد و خاک از روی اشیای ظریف و مبلمان و سری لوله ای باریک برای گوشه ها و نقاط با دسترسی سخت می باشد. جهت سهولت در استفاده از این سری ها محفظه ای روی بدنه برای جایگذاری آن ها وجود دارد.

نظرات