جاروبرقی پارس خزر 1800وات قرمز 808

محصول جدید

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • قرمز
  • A

مشخصات

نوع دستگاه جاروبرقی
رنگ قرمز
ضمانت محصول دارد
خدمات پس از فروش دارد
صفحه نمایشگر ندارد
جنس بدنه پلاستیک
قابلیت مکش مایعات ندارد
فیلتر قابل شستشو دارد
قابلیت استفاده از کیسه دائمی دارد
قابلیت استفاده از کیسه یکبار مصرف دارد
تنظیم قدرت مکش از روی دستگیره دارد
تنظیم قدرت مکش از روی دستگاه دارد
قابلیت سیم جمع کن اتوماتیک دارد

اطلاعات بیشتر

جاروبرقی پارس خزر 1800وات قرمز 808

رق مصرفی: 220-240 ولت و 50 هرتز
طول 38 سانتی‌متر
عرض 28 سانتی‌متر
ارتفاع 26 سانتی‌متر
وزن: 7 کیلوگرم
جنس بدنه: پلاستیک
جنس چرخ ها: پلاستیک
قابلیت استفاده از کیسه یکبار مصرف
لوله‌ها: تلسکوپی و خرطومی
جارو برقی 808 پارس خزر دارای ولوم کنترلی با دو عملکرد به صورت فشاری (برای روشن و خاموش کردن) و چرخشی (برای تنظیم قدرت مکش) می‌باشد که روی بدنه دستگاه تعبیه شده است. این جارو برقی مجهز به 2 سری کاربردی شامل سری پارویی قابل تنظیم برای جارو کردن فرش و سطوح صاف همچون کف و پارکت و سری دو طرفه برای گردگیری مبلمان و پرده و یک برس لوله ای باریک برای گوشه ها و نقاط با دسترسی سخت می‌باشد. دو چرخ بزرگ و یک چرخ کوچک با قابلیت چرخش 360 درجه امکان حرکت روان و راحت جارو و سهولت در جابجایی آن را به نقاط دلخواه شما فراهم می‌آورد.

جارو برقی پارس خزر PARS KHAZAR مدل VC-808 با حداکثر قدرت 1800 وات و طراحی کم حجم به شما کمک می کند تا به راحتی گرد و خاک را از سطوح مختلف محیط زندگی خود پاک نمایید. این جارو برقی دارای لوله تلسکوپی فلزی مستحکم با قابلیت تنظیم ارتفاع بوده و لوله خرطومی منعطف آن موجب سهولت در استفاده از جارو می گردد. این جارو برقی با داشتن کیسه یکبار مصرف امکان جاروکشی بهداشتی را فراهم می نماید و نشانگر روی بدنه زمان تخلیه کیسه را به شما اطلاع می دهد. همچنین فیلتر دو گانه محافظ موتور از ورود گرد و خاک به داخل موتور و آسیب دیدگی جارو جلوگیری می کند و زمان تعویض آن حدود 6-8 ماه می باشد. 
جارو برقی 808 پارس خزر دارای ولوم کنترلی با دو عملکرد به صورت فشاری برای روشن و خاموش کردن جارو و به صورت چرخشی برای تنظیم قدرت مکش دستگاه می باشد که روی بدنه تعبیه شده است. این جارو برقی مجهز به 2 سری کاربردی شامل سری پارویی قابل تنظیم برای جارو کردن فرش و سطوح صاف همچون کف و پارکت و سری دو طرفه کاربردی برای گردگیری مبلمان و پرده و لوله ای باریک برای گوشه ها و نقاط با دسترسی سخت می باشد. دو چرخ بزرگ و یک چرخ کوچک با قابلیت چرخش 360 درجه امکان حرکت روان و راحت جارو و سهولت در جابجایی آن را به نقاط دلخواه شما فراهم آورده است. سیم برق جارو نیز به صورت اتوماتیک عمل کرده و جهت جمع کردن سیم کافیست سیم را در دست گرفته و اندکی به سمت بیرون کشید تا سیم به نرمی جمع شده و در درون محفظه قرار گیرد. جهت سهولت در استفاده و دسترسی به سری دو طرفه قطعه ای همراه با محصول ارائه شده که به لوله تلسکوپی متصل می شود. 

نظرات