جاروبرقی پارس خزر 1700 وات اکو 1900 قرمز

محصول جدید

1700 وات اکو 1900 قرمز

جارو برقی اکو 1900 پارس خزر دارای دو کلید فشاری روی بدنه جهت خاموش و روشن کردن و جمع کردن سیم آن می باشد که به آسانی عمل می کنند

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • قرمز
  • A

مشخصات

نوع دستگاه جاروبرقی
رنگ قرمز
وزن 6کیلوگرم
ضمانت محصول دارد
جنس بدنه پلاستیک
قابلیت مکش مایعات دارد
فیلتر قابل شستشو دارد
قابلیت استفاده از کیسه دائمی دارد
قابلیت استفاده از کیسه یکبار مصرف دارد
تنظیم قدرت مکش از روی دستگیره دارد
تنظیم قدرت مکش از روی دستگاه دارد
قابلیت سیم جمع کن اتوماتیک دارد

اطلاعات بیشتر

جاروبرقی پارس خزر 1700 وات اکو 1900 قرمز

جارو برقی پارس خزر PARS KHAZAR مدل اکو 1900W با حداکثر توان 1700 وات با کیفیت بالا تحت لیسانس کشور آلمان ساخته شده است و امکان زدودن گرد و خاک را از سطوح مختلف با صرف کمترین زمان و انرژی برای شما فراهم می آورد. این جارو برقی با داشتن کیسه یکبار مصرف امکان جاروکشی کاملأ بهداشتی را فراهم می نماید. همچنین فیلتر محافظ موتور از ورود گرد و خاک به داخل موتور و آسیب دیدگی جارو جلوگیری می کند. این جارو برقی دارای لوله تلسکوپی فلزی مستحکم با قابلیت تنظیم ارتفاع بوده و لوله خرطومی منعطف آن موجب سهولت در کارکرد می گردد. 
جارو برقی اکو 1900 پارس خزر دارای دو کلید فشاری روی بدنه جهت خاموش و روشن کردن و جمع کردن سیم آن می باشد که به آسانی عمل می کنند. دو چرخ بزرگ و چرخ کوچک با قابلیت چرخش 360 درجه موجب حرکت روان و راحت جارو و سهولت در جابجایی آن گردیده است. به کمک کلید کشویی تعبیه شده روی بدنه جارو با کمترین زحمت می توانید میزان قدرت مکش جارو را بسته به نیاز خود کم و زیاد نمایید. این جارو برقی مجهز به 3 سری شامل سری پارویی بزرگ برای جارو کردن فرش و سطوح صاف، سری گردگیر مخصوص مبلمان و پرده، قطعه برس دار قابل نصب روی سری گردگیر مناسب جارو کردن گرد و خاک از روی اشیای ظریف و مبلمان و سری لوله ای باریک برای درزها، گوشه ها و نقاط با دسترسی سخت می باشد. جهت سهولت در استفاده از این سری ها محفظه ای درب دار روی بدنه برای جایگذاری آن ها وجود دارد تا همواره در دسترس شما قرار داشته باشند. 

نظرات