جاروبرقی نانیوامدل 7560

محصول جدید

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • A

مشخصات

نوع دستگاه جاروبرقی
نمایشگر ندارد
رنگ سبز
وزن 6
ضمانت محصول دارد
فیلتر قابل شستشو دارد
قابلیت استفاده از کیسه دائمی دارد
قابلیت استفاده از کیسه یکبار مصرف دارد
تنظیم قدرت مکش از روی دستگاه دارد
قابلیت سیم جمع کن اتوماتیک دارد
طول سیم 6متر
توان ورودی 2400

اطلاعات بیشتر

جاروبرقی نانیوامدل 7560

 این روزها محصولات خانگی ایرانی از لحاظ کیفیت رشد چشمگیری داشته اند به نحوی که نه تنها در ایران بلکه در کشورهای همسایه هم فروش خوبی دارند. طی بررسی محصولات نانیوا که در ایران مونتاژ و بعضا ساخته می شود و نگاهی به خطوط تولید و بسته بندی این محصولات در خیابان دماوند تهران تنها چیزی که بر زبانمان جاری شد کلمه کیفیت بود چیزی که غرور را در گلویمان انداخت و گفتیم پس ایرانی هم می تواند!

در نگاه اول بسته های موتور و ادوات این محصول بود که نظرمان را جلب کرد. کیفیت بالای متریالها و چرخ دنده ها و نوع بسته بندی استاندارد الکترو موتور ها نشان از وسواس تولید کننده آنها در خارج از کشور داشت که حال اینجا بعنوان قلب تپنده محصولات نانیوا استفاده می شد و جالب آنکه از محصولات بی کیفیت چینی خبری نبود.

در کل پس از بررسی و کنترل کیفیت این محصول تنها ایرادی که به آن گرفتیم تقلید فرم نوشتن لوگو از برندهای معروف جهانی بود که البته به گفته مدیر تولید این برند، در دل این تقلید پیامی نهفته است کیفیت محصولات ما از برندهای مطرح جهانی چیزی کم ندارد!

به هر حال جدا از فرم شعار گونه این حرف آنچه ما از محصولات نانیوا برداشت کردیم کیفیتی نسبتا خوب در کنار قیمت مصرف کننده بسیار مناسب بود که با گارانتی 15 ماهه تکمیل شده است!

قدرت مکش بالا و کیفیت فوق العاده مواد مصرفی در ساخت این جارو حتما شما را از خرید خود رازی می کند.

 

نظرات