جاروبرقی اسنوا مدل 20200

محصول جدید

مدل 20200

جارو برقی اسنوا SNOWA مدل SVC-20200H-BL با رنگ بدنه مشکی دارای موتوری با قدرت 2000 وات و عملکرد آسان است. جارو برقی اسنوا مناسب برای زدودن گرد و غبار از سطوح مختلف است .

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • مشکی
  • A

مشخصات

نوع دستگاه جاروبرقی
نمایشگر ندارد
رنگ مشکی
وزن 6
ضمانت محصول دارد
جنس بدنه پلاستیک
فیلتر قابل شستشو دارد
قابلیت استفاده از کیسه دائمی دارد
قابلیت استفاده از کیسه یکبار مصرف دارد
تنظیم قدرت مکش از روی دستگیره دارد
قابلیت سیم جمع کن اتوماتیک دارد
طول سیم 6
میزان صدای موتور کم صدا

اطلاعات بیشتر

جاروبرقی اسنوا مدل 20200

جارو برقی اسنوا SNOWA مدل SVC-20200H-BL با رنگ بدنه مشکی دارای موتوری با قدرت 2000 وات و عملکرد آسان است. جارو برقی اسنوا مناسب برای زدودن گرد و غبار از سطوح مختلف است . ظرفیت کیسه زباله این دستگاه 3.5 لیتر است که فواصل بین پر شدن و خالی کردن آن را نسبتا طولانی میکند. نشانگر روی بدنه زمان تخلیه یا تعویض کیسه را به شما اطلاع می دهد. فیلتر خروجی هپا سبب میشود ذرات گرد و غبار بسیار کوچک در حد میکرون را جذب کند و هوای پاک و عاری از آلودگی را مهیا سازد. همچنین مجهز به فیلتر به بهداشتی و ضد حساسیت 5 مرحله ای است.
جارو برقی 20200 اسنوا دارای کلید فشاری جهت روشن و خاموش کردن دستگاه و یک کلید فشاری دیگر برای سیم جمع کردن است. 4 چرخ کوچک با قابلیت چرخش 360 درجه موجب حرکت روان و راحت جارو روی سطوح مختلف میشود . این جارو برقی دارای لوله تلسکوپی استیل مستحکم با قابلیت تنظیم ارتفاع بوده و لوله خرطومی منعطف آن موجب سهولت در استفاده از جارو می گردد. برای استفاده راحت تر ، روی دسته جاروبرقی اسنوا کنترل قرار دارد که بدون نیاز به خم شدن میتوان دستگاه روشن و خاموش کرد و میزان مکش دستگاه را تنظیم کرد. قدرت مکش این دستگاه تا 350 وات است. پوشش این دستگاه از نوع متالیک است.

نظرات