ماشین لباسشویی دوقلوی اسنوا مدل 6515

محصول جدید

مدل 6515

اشین لباس‌شویی «اسنوا» مدل «SWTS-GAM6515» سری گاما با ظرفیت 6/5 کیلوگرم از محصولات با کیفیت شرکت اسنوا (Snowa) است این مدل با ظرفیتی که دارد می‌تواند برای افراد تنها یا خانواده‌های کم‌جمعیت و کوچک هم مورداستفاده قرار گیرد. استفاده از این ماشین لباس‌شویی باعث مصرف بهینه‌ی انرژی می‌شود

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • سفید
  • درب از بالا
  • 6.5 کیلوگرم
  • A

مشخصات

نوع دستگاه 6515
ظرفیت 6.5
دریچه ورودی آب دارد
حباب ساز دارد
رنگ سفید

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی دوقلوی اسنوا مدل 6515

ماشین لباس‌شویی «اسنوا» مدل «SWTS-GAM6515» یکی از دستگاه‌های جالب‌ و به‌صرفه‌ی ساخت شرکت اسنوا است. این مدل با ظرفیتی که دارد می‌تواند برای افراد تنها یا خانواده‌های کم‌جمعیت و کوچک هم مورداستفاده قرار گیرد. استفاده از این ماشین لباس‌شویی باعث مصرف بهینه‌ی انرژی می‌شود؛ چراکه موتور و سیستم حرکتی آن طوری طراحی ‌شده تا جزو رده‌ی مصرف انرژی B قرار گیرد. ماشین لباس‌شویی اسنوا مدل SWTS-GAM6515 با دارابودن دو مخزن مجزا برای شست‌وشو و خشک‌کردن البسه، کارآمدی خود را نشان می‌دهد. هرکدام از این مخازن، موتور خود را دارند و از یکدیگر مجزا هستند. این مخازن دارای در شفاف هستند تا مراحل شست‌وشو قابل‌رؤیت باشد. بدنه‌‌ی این دستگاه پلاستیکی و ضدزنگ است و درعین‌حال باعث سبکی دستگاه بوده و حرکت‌دادن آن به‌راحتی انجام می‌شود. این مدل دارای ورودی‌های مجزای آب است و با استفاده از پمپ تخلیه، آب مخازن به‌راحتی و به‌سرعت تخلیه می‌شود. درهای دستگاه مغناطیسی هستند و حین فعالیت هیچ تکان و حرکتی ندارند. تولید این دستگاه توسط شرکتی معتبر چون اسنوا، اطمینان‌خاطر را در خریداران ایجاد می‌کند. اسنوا سال‌هاست در حوزه‌ی تولید لوازم‌خانگی برقی کوچک و بزرگ فعال است و رقیبی قدرتمند برای دیگر شرکت‌ها محسوب می‌شود.

ماشین لباس‌شویی «اسنوا» مدل «SWTS-GAM6515» سری گاما با ظرفیت 6/5 کیلوگرم از محصولات با کیفیت شرکت اسنوا (Snowa) است این مدل با ظرفیتی که دارد می‌تواند برای افراد تنها یا خانواده‌های کم‌جمعیت و کوچک هم مورداستفاده قرار گیرد. استفاده از این ماشین لباس‌شویی باعث مصرف بهینه‌ی انرژی می‌شود؛ چراکه موتور و سیستم حرکتی آن طوری طراحی ‌شده تا جزو رده‌ی مصرف انرژی B قرار گیرد. ماشین لباس‌شویی اسنوا مدل SWTS-GAM6515 با دارابودن دو مخزن مجزا برای شست‌وشو و خشک‌کردن البسه، کارآمدی خود را نشان می‌دهد. هرکدام از این مخازن، موتور خود را دارند و از یکدیگر مجزا هستند. این مخازن دارای در شفاف هستند تا مراحل شست‌وشو قابل‌رؤیت باشد. بدنه‌‌ی این دستگاه پلاستیکی و ضدزنگ است و درعین‌حال باعث سبکی دستگاه بوده و حرکت‌دادن آن به‌راحتی انجام می‌شود. این مدل جدید دارای ورودی‌های مجزای آب است و با استفاده از پمپ تخلیه، آب مخازن به‌راحتی و به‌سرعت تخلیه می‌شود. درهای دستگاه مغناطیسی هستند و حین فعالیت هیچ تکان و حرکتی ندارند. تولید این دستگاه توسط شرکتی معتبر چون اسنوا، اطمینان‌خاطر را در خریداران ایجاد می‌کند. اسنوا سال‌هاست در حوزه‌ی تولید لوازم‌خانگی برقی کوچک و بزرگ فعال است و رقیبی قدرتمند برای دیگر شرکت‌ها محسوب می‌شود.

نظرات