پلوپز پارس خزر 4نفره تیان 101

محصول جدید

تیان 101

لوپز 4 نفره پارس خزرمدل RC-101TYAN با توان 500 امکان پخت سریع و خوشمزه برنج را با میزان ته دیگ دلخواه فراهم می کند. این پلوپز مجهز به دیگ نچسب با ظرفیت 4 نفره است.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • استیل
  • A

مشخصات

نوع دستگاه پلوپز
رنگ سفید
ضمانت محصول دارد
طول سیم 1متر
ظرفیت به نفر 4نفر
جنس قابلمه تفلون
جنس درپوش شیشه
تعداد برنامه های پخت 5
بخارپز ندارد
آرام پز ندارد
عملکرد ته دیگ 4
دریچه خروج بخار دارد
تیکه های دستگاه 4

اطلاعات بیشتر

پلوپز پارس خزر 4نفره تیان 101

وان 500 وات -ظرفیت : 1 لیتر -ظرفیت به تعداد : 4 نفره -بدنه فلزی با پوشش رنگ اپوكسی نسوز و مقاوم در برابر حرارت -پخت برنج با درجات مختلف رنگ ته دیگ -ظرف مخصوص پخت برنج با روکش مواد تفلون نچسب -درب شیشه ای پیركس و سوپاپدار جهت خروج بخار -استفاده از تایمر و ترموستات -استفاده از مواد پلاستیکی مقاوم در برابر حرارت -دارای ترمال فیوز - سیم نسوز - محفظه نگهداری سیم برق -25 ماه گارانتی

پلوپز 4 نفره پارس خزرمدل RC-101TYAN با توان 500 امکان پخت سریع و خوشمزه برنج را با میزان ته دیگ دلخواه فراهم می کند. این پلوپز مجهز به دیگ نچسب با ظرفیت 4 نفره است. این دیگ جداشدنی است و می توان آن را در ماشین ظرفشویی شستشو نمود. پلوپز پارس خزر مجهز به 4 برنامه جهت تهیه انواع ته دیگ می باشد. با استفاده از عقربه زمان سنج می توان مدت زمان پخت و همچنین میزان ته دیگ مورد نظر را تنظیم نمود. پس از تنظیم عقربه زمان سنج، عقربه به صورت معکوس شروع به کار خواهد کرد و پس از اتمام زمان پخت دستگاه خاموش خواهد شد. 
روش کار با پلوپز بسیار ساده می باشد. پس از ریختن برنج شسته شده، نمک، روغن و آب به میزان لازم در داخل دیگ، کافی است دیگ را در داخل بدنه اصلی قرار داده و درب پلوپز را روی آن قرار دهید. سیم دستگاه را به پریز برق متصل نموده و سپس با چرخاندن عقربه زمان سنج، نشان گر را بر روی یکی از برنامه های ته دیگ قرار دهید. در این حالت چراغ نشان گر روشن شده و پلوپز شروع به کار می کند. پس از پایان زمان پخت چراغ نشان گر به صورت خودکار خاموش می گردد. با استفاده از دستگیره دسته می توان آن را به راحتی حمل نمود. 

نظرات