پلوپز پارس خزر 8نفره مدل 181 تیان

محصول جدید

مدل 181 تیان

پلوپز تایمردار 8 نفره تیان یکی از تولیدات شرکت پارس خزر می باشد . جنس قابلمه درون این پلوپز نچسب می باشد و شما میتوانید براحتی برنج را به همراه ته دیگ در این پلوپز تهیه نمایید

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • سفید
  • اتوماتیک
  • A

مشخصات

نوع دستگاه پلوپز
ظرفیت 8نفره
تراز مصرف انرژی A
رنگ سفید
ضمانت محصول دارد4
ظرفیت به نفر 8نفر
جنس قابلمه تفلون
جنس درپوش شیشه
تعداد برنامه های پخت 4 عدد
بخارپز ندارد
آرام پز ندارد
تیکه های دستگاه 4

اطلاعات بیشتر

پلوپز پارس خزر 8نفره مدل 181 تیان

- ظرف داخلی از جنس نچسب با کیفیت بسیار بالا

- جنس بدنه فلزی با روکش رنگ اپوکسی

- ظرفیت پلوپز 1/8 لیتر 8نفره - قدرت و توان مصرفی 620 وات

- ظرف داخلی پلوپز قابل جداشدن

- ساخت ایران - برند پارس خزر

پلوپز تایمردار 8 نفره تیان یکی از تولیدات شرکت پارس خزر می باشد . جنس قابلمه درون این پلوپز نچسب می باشد و شما میتوانید براحتی برنج را به همراه ته دیگ در این پلوپز تهیه نمایید . جنس بدنه پلوپز پارس خزر از فلز میباشد و بر روی آن روکش مخصوص از رنگ اپوکسی نسوز جای گرفته است . درب پلوپز تایمردار پارس خزر از جنس شیشه ای پرکس به همراه سوپاپ خروج بخار می باشد و شما در حین پخت براحتی میتوانید درون پلوپز را مشاهده کنید . این پلوپزدارای تایمر می باشد . شما براحتی میتوانید بعد از اینکه برنج و روغن و سایر مواد را به درون پلوپز ریختید ، تایمر را بر اساس مقداری که می خواهید ته دیگ ببندد انتخاب کنید و سپس دستگاه شروع به کار میکند و هنگامی که برنج و ته دیگ به میزان انتخابی شما رسید دستگاه را بصورت اتوماتیک خاموش خواهد کرد.

هنگامی که از پلوپز پارس خزر استفاده نمیکنید براحتی می توانید سیم دستگاه را در زیر پلوپز در جای مخصوص جمع کنید . بر روی پلوپز تایمردار پارس خزر یک پیچ تنظیم قرار گرفته است . عملیات روشن و خاموش کردن و هم چنین تعیین نوع پخت بوسیله این پیچ تنظیم انجام می شود . بر روی این پیچ تنظیم 5 مدل جهت پخت قرار گرفته است . هر چه مدت زمان پخت بالاتر برود میزان ته دیگ برنج شما نیز بیشتر و تیره تر خواهد شد.

 

نظرات