پلوپز چند منظوره پارس خزر4نفره مدل تفتان 101

محصول جدید

مدل تفتان 101

پلوپز چند منظوره 101 پارس خزر مجهز به سیستم آرام پز و سبد مجزای بخار پز همراه با پیمانه آب است که امکان تهیه انواع سوپ و خورشت و غذاهای سالم و مغذی بخار پز شده را برای شما فراهم می آورد

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • سفید
  • اتوماتیک
  • A

مشخصات

رنگ سفید
ضمانت محصول دارد
ظرفیت به نفر 4
جنس بدنه فلزی
جنس قابلمه تفلون
جنس درپوش شیشه
گرم نگه دار دارد
بخارپز دارد
آرام پز دارد
عملکرد ته دیگ 5
دریچه خروج بخار دارد
توان حرارتی پلوپز 500

اطلاعات بیشتر

پلوپز چند منظوره پارس خزر4نفره مدل تفتان 101

پلوپز چند کاره پارس خزرمدل تفتان101 با توان مصرفی 500 وات دستگاهی مناسب مصارف خانگی است که با داشتن تنوع پخت نیاز شما را برای طبخ انواع غذاهای مختلف بر آورده خواهد ساخت. همراه این وسیله دو قابلمه از جنس تفلون نچسب جهت استفاده به عنوان پلوپز و بخار پز ارائه شده است و با داشتن ظرفیت 1 لیتری مناسب آماده سازی غذا برای 4 نفر می باشد. پس از استفاده نیز به راحتی می توانید قابلمه ها را تمیز نموده، جهت شستشوی قابلمه ها و جلوگیری از خط و خش دار شدن پوشش داخلی آن توصیه می شود از اسفنج ارائه شده همراه با دستگاه استفاده نمایید. 
پلوپز چند منظوره 101 پارس خزر مجهز به سیستم آرام پز و سبد مجزای بخار پز همراه با پیمانه آب است که امکان تهیه انواع سوپ و خورشت و غذاهای سالم و مغذی بخار پز شده را برای شما فراهم می آورد. درب ارائه شده با این پلوپز از جنس شیشه مقاوم با دریچه خروج بخار بوده که امکان نظارت مستقیم بر فرآیند آماده سازی غذا را به شما خواهد داد. پنل کنترلی پلو پز نیز شامل صفحه نمایشگر و کلید های انجام تنظیمات عملکرد بوده که نوع و زمان پخت غذا را به شما نمایش می دهد. همچنین دستگیره های عایق حرارت این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید با اطمینان و بدون آسیب دیدگی وسیله و درب آن را جابجا نمایید. در ضمن مجهز بودن وسیله به سیستم گرم نگهدار کمک خواهد کرد تا بتوانید غذای پخته شده را به صورت گرم و دلخواه سرو نمایید. 

نظرات