پلوپز و آرامپز پارس خزر مدل RC-SC101

محصول جدید

مدل RC-SC101

پلوپز RCSC101 پارس خزر با توان 500 وات و مصرف بهینه انرژی دارای بدنه و درب از جنس استیل براق بوده که علاوه بر استحکام و دوام، ظاهری زیبا و مقاوم داشته و در کمترین زمان انواع غذاها را آماده میکند.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • استیل
  • اتوماتیک
  • A

مشخصات

رنگ استیل
ضمانت محصول دارد
ظرفیت به نفر 4
جنس بدنه فلزی
جنس قابلمه تفلون
جنس درپوش استیل
تعداد برنامه های پخت 6
گرم نگه دار دارد
بخارپز دارد
آرام پز دارد
عملکرد ته دیگ 4
دریچه خروج بخار ندارد

اطلاعات بیشتر

پلوپز و آرامپز پارس خزر مدل RC-SC101

پلوپز و آرام پز RCSC101 پارس خزر

شرکت صنعتی پارس خزردر اسفند ماه ۱۳۴۷ با مشارکت و همکاری فنی کارخانه توشیبای ژاپن، شرکت پارس توشیبا فعالیت خود را در استان گیلان آغاز کرد. در آبان ماه سال ۱۳۶۱ نام شرکت پارس توشیبا به شرکت صنعتی پارس خزر تغییر یافت. درحال حاضر شرکت صنعتی پارس خزر به عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی برقی کوچک در ایران، به صورت سهامی عام به فعالیت خود ادامه می دهد و سهام آن در سازمان بورس اوراق بهادارنیز عرضه می شود. این شرکت همچنین یکی از ارکان شرکت سرمایه گذاری پارس توشه می باشد. خشنودی مشتریان، طراحی و توسعه محصولات جدید و تلاش در شکوفایی ایران عزیز، سرلوحه فعالیت پارس خزر می باشد.
پلوپز RCSC101 پارس خزر با توان 500 وات و مصرف بهینه انرژی دارای بدنه و درب از جنس استیل براق بوده که علاوه بر استحکام و دوام، ظاهری زیبا و مقاوم داشته و در کمترین زمان انواع غذاها را آماده میکند. پلوپز RCSC101 پارس خزر با ظرفیت 1.1 لیتر ,4 نفره و در دو حالت پلوپز و آرام پز عمل می کند . پلوپز RCSC101 پارس خزر دارای ظرف مخصوص پخت برنج با روکش مواد تفلون نچسب بهداشتي و مقاوم با کيفيت بالا و ظرف جداگانه مخصوص آرام پز که بدون روکش بوده و امکان پخت خورشت را فراهم میسازد.
دستگیره های عایق حرارت پلوپز RCSC101 پارس خزر جابجایی و استفاده از آن را بسیار راحتتر کرده است.
چراغ قرمز رنگ تعبیه شده در بالای پنل پلوپز RCSC101 پارس خزر هنگام پخت برنج و آماده شدن خورشت روشن میشود. آرام پز ,پلوپز RCSC101 پارس خزر امکان آماده کردن خورشت ها را در 5 ساعت و دیزی را به مدت 8 ساعت را فراهم نموده است.
لازم به ذکر است در پلوپز RCSC101 پارس خزر از سیم‌های نسوز جهت افزایش ایمنی محصول استفاده شده و سیم جدا شونده 1.4 متری آن نیز حمل و نقل و استفاده را آسان‌تر نموده است.
د.

 

نظرات