چایی ساز پارس خزر مدل 2400p

محصول جدید

مدل 2400p

دم آور 2400P پارس خزر دارای قوری درب دار از جنس شیشه مقاوم با ظرفیت 0.7 لیتر می باشد که با قرار گیری روی کتری ظاهری شیک به این مجموعه خواهد داد.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • سفید
  • استیل
  • اتوماتیک
  • A

مشخصات

نوع دستگاه چایی ساز
رنگ سفید سیلور
ضمانت محصول دارد

اطلاعات بیشتر

چایی ساز پارس خزر مدل 2400p

چای ساز و دم آور پارس خزر PARS KHAZAR مدل TK2400P با توان 1650 وات محصولی با عملکرد آسان و کاملا کاربردی جهت تهیه و آماده سازی چای و دم نوش های گیاهی خوش عطر و طعم در زمانی کوتاه می باشد. کتری از جنس پلاستیک مقاوم با ظرفیت 1.9 لیتر بوده که در زمانی کوتاه حدود 3 تا 8 دقیقه آب جوش مورد نیاز شما را آماده می کند، این کتری با طراحی بدون سیم با قابلیت قرارگیری 360 درجه روی پایه و به صورت مدرج طراحی شده است. به دلیل روکش دار بودن المنت داخل کتری علاوه بر زیبایی ظاهری، تمیز کردن آن نیز بسیار راحت می باشد. برای جوش آوردن آب کافیست کلید اهرمی روشن و خاموش در قسمت پایین کتری را فشرده و کلید کنترلی روی دسته را در حالت دلخواه جوش آوردن یا گرم نگهدار قرار دهید. 
دم آور 2400P پارس خزر دارای قوری درب دار از جنس شیشه مقاوم با ظرفیت 0.7 لیتر می باشد که با قرار گیری روی کتری ظاهری شیک به این مجموعه خواهد داد. برای تهیه چای می توانید میزان لازم چای خشک را درون فیلتر استیل قوری قرار داده و آب جوش را روی آن بریزید، جهت دم کشیدن چای دکمه روی دسته کتری را در وضعیت گرم نگهدار قرار دهید تا چای آماده گردد. از این دستگاه همچنین می توان به عنوان کتری در آشپرخانه استفاده کرد، در این حالت می توانید درپوش پلاستیکی مجزای ارائه شده را روی کتری قرار داده تا همیشه آب جوش مورد نیاز خود را در دسترس داشته باشید. درضمن دو چراغ نشانگر روی کتری تعبیه شده که یکی وضعیت جوش آوردن آب و دیگری وضعیت گرم نگهدار را به شما اطلاع می دهد. همچنین سیم 90 سانتی متری دستگاه را می توان پس از استفاده جایگاه تعبیه شده زیر پایه جمع آوری کرد تا فضای کمتری اشغال شده و دستگاه ظاهر مرتبی داشته باشد. 

نظرات