ماشین لباسشویی سپهر الکتریک 6کیلویی مدل 1061

محصول جدید

مدل 1061

کلید خیساندن لباس ها نیز موجب شستشوی بهتر گردیده و در صورت نیاز و جهت ایمنی بیشتر می توانید از سیستم قفل کودک جهت جلوگیری از دسترسی کودکان به عملکرد دستگاه استفاده کنید.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • سفید
  • 6 کیلوگرم
  • 1000 دور در دقیقه
  • A

مشخصات

ظرفیت 6کیلوگرم
تراز مصرف انرژی A
حداکثر دور خشک کن 1000
تعداد برنامه های شستشو 20
نمایشگر ال ای دی
عیب یاب هوشمند دارد
سیستم ذخیره زمانی دارد
سیستم ضد چروک، اتوکشی آسان دارد
حباب ساز دارد
ولوم انتخاب برنامه دارد
قفل کودک دارد
رنگ سفید
وزن 77کیلوگرم
ضمانت محصول 12 ماه

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی سپهر الکتریک 6کیلویی مدل 1061

ماشین لباسشویی 6 کیلویی سپهرالکتریک SEPEHR ELECTRIC مدل SE-1061 با رده انرژی A دستگاهی با کیفیت دارای قطعات ساخت ایتالیاست که امکان شستشوی هر چه بهتر انواع پارچه و البسه را برای شما فراهم می آورد. موتور دستگاه از نوع تسمه ای و با حداکثر دور خشک کن 1000 دور در دقیقه می باشد که می توان سرعت آن را به 800 دور در دقیقه نیز کاهش داد. تاب و درام تمام استیل و ضدزنگ لباسشویی موجب طول عمر دستگاه گردیده و از طریق ولوم و کلیدهای تعبیه شده روی پنل دستگاه می توانید به آسانی عملکرد و یکی از 20 برنامه شستشوی مناسب با نوع پارچه را انتخاب نمایید. این دستگاه توسط هشدار صوتی شما را از زمان اتمام شستشو آگاه می سازد و می توانید درصورت تمایل این هشدار صوتی را حذف کنید. 
لباسشویی 1061 سپهرالکتریک مجهز به دو ورودی مجزا برای آب سرد و گرم با امکان تنظیم درجه حرارت آب بوده که موجب کاهش مصرف و هزینه برق می گردد. همچنین این لباسشویی مجهز به سیستم استفاده از نصف ظرفیت و بالانس اتوماتیک بوده که با توجه به حجم لباس ها زمان و مقدار شستشو را تنظیم می کند که برای شستشوی حجم کم لباس ها کاربرد دارد. از برنامه های این ماشین لباسشویی می توان به برنامه ضد چروک اشاره کرد که مانع ایجاد چروک و آسیب رساندن به بافت پارچه می گردد. کلید خیساندن لباس ها نیز موجب شستشوی بهتر گردیده و در صورت نیاز و جهت ایمنی بیشتر می توانید از سیستم قفل کودک جهت جلوگیری از دسترسی کودکان به عملکرد دستگاه استفاده کنید. 

نظرات