ماشین لباسشویی اسنوا 8 کیلویی مدل 184

محصول جدید

 مدل 184

از دیگر امکانات ویژه ای که مدل 184 دارا میباشد.سیستم عیب یاب هوشمند میباشد.سیستم حباب ساز نیز از دیگر مشخصه های این مدل میباشد.حباب ساز در ماشین لباسشویی به این معناست که آب و مواد شوینده به همراه هوا با هم ترکیب شده و در داخل دیگ تشکیل حباب میدهد.این عمل باعث نفوذ بهتر مواد شوینده به داخل بافت لباس میشود و در نتیجه لباس ها تمیز تر میشوند.

 

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

  • سفید
  • اتوماتیک
  • 8 کیلوگرم
  • 1400 دور در دقیقه
  • A+

مشخصات

تعداد برنامه های شستشو 14
نمایشگر ال ای دی
نانو سیلور دارد
دریچه ورودی آب دارد
شستشوی سریع 33دقیقه
نوع دیگ deamon
عیب یاب هوشمند دارد
آبکشی اسلامی ندارد
شروع شستشو با تاخیر دارد
سیستم ذخیره زمانی دارد
سیستم ضد چروک، اتوکشی آسان دارد
آبکشی اضافه ندارد
حباب ساز دارد
ولوم انتخاب برنامه دارد
دور خشک کن قابل تنظیم دارد
قفل کودک دارد
سیستم چرخش آب ندارد
رنگ سفید سیلور
وزن 68کیلوگرم

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی اسنوا 8 کیلویی مدل 184

ماشین لباسشویی8 کیلویی اسنوا SNOWA مدل SWD-184W دستگاهی با ظاهر شکیل و طراحی زیباست که محیط آَشپزخانه شما را زیبا میکند. این لباسشویی به دلیل ظرفیت بالا مناسب برای خانواده های 4 تا 8 نفره است . وجود سیستم حباب ساز در لباسشویی تمام اتوماتیک اسنوا سبب میشود از باقی ماندن پودر حل نشده در دستگاه جلوگیری شده و حباب ها جذب الیاف لباس شود که باعث افزایش تمیزی و قدرت شستشو می شود . این سیستم سبب صرفه جویی تا 70% بیشتر در لباسشویی های فاقد حباب ساز میشود. 
لباسشویی 184 اسنوا مجهز به تکنولوژی نانو سیلور است که با نفوذ ذرات نقره هنگام شستشو در بافت لباس ، البسه را ضد عفونی میکند . همچنین دیگ الماسه از چروک و خراب شدن لباس جلوگیری میکند . پنل لباسشویی اسنوا دارای یک ولوم انتخاب گر ، صفحه نمایش دیجیتال و دکمه های تنظیم عملکرد است . از طریق ولوم چرخشی برنامه های شستشو دستگاه را مشخص میکنیم که این برنامه ها شامل شستشوی اقتصادی ، شستشوی سریع در 30 دقیقه و شستشو با ذخیره زمانی ، شستشو الیاف پشمی و شستشو الیاف مصنوعی است. تنظیمات و زمان شستشو را در نمایشگر دستگاه میتوان مشاهده کرد . سیستم هوشمند عیب یاب در صورت خراب شدن یا بروز مشکل در عملکرد دستگاه شما را مطلع میسازد . موتور این دستگاه قابلیت چرخش تا 1400 دور در دقیقه داراست . سیستم ایمنی قفل کودک برای جلوگیری از دست زدن و عوض کردن تنظیمات دلبندانتان طراحی شده است . 

اشین لباسشویی اسنوا مدل 184 یکی از مدل لباسشویی های تولید شده شرکت اسنوا میباشد که دارای ظرفیت 8 کیلوگرم میباشد.این ماشین لباسشویی دارای طراحی ظاهری بسیار زیبایی میباشد.انتخاب ظرفیت ماشین لباسشویی نکته بسیار مهمی در خرید میباشد.برای اینکه در انتخاب این ظرفیت اشتباه نکنید باید جمعیت خانواده را در نظر داشته باشید.

عمدتا ظرفیت 8 کیلوگرم برای خانواده های تا 4 نفر مناسب میباشد.توجه داشته باشید که اشتباه در انتخاب ظرفیت مناسب در لباسشویی باعث هدر رفتن انرزی و مصرف بیشتر آب میشود.

 

 

نکته دیگر در لباسشویی که مهم میباشد سرعت چرخش دور موتور میباشد.در این مدل این سرعت 1400 دور در دقیقه است.سرعت چرخش دور موتور به تعداد چرخش دور دیگ در داخل ماشین لباسشویی گفته میشود.که این عمل فقط در حالت خشک کن انجام میشود.هرچه این سرعت بالا تر رود میزان خشک شدن البسه نیز بالاتر میرود.

نظرات