چرخ گوشت پارس خزر مدل 1200

محصول جدید

مدل 1200

چرخ گوشت پارس خزرمدل MT-1200P با توان مصرفی 450 تا حداکثر 1000 وات دستگاهی قدرتمند بسیار قدرتمند برای چرخ کردن انواع گوشت و مواد غذایی مختلف است . این دستگاه به صورت تک سرعته عمل میکند و توسط کلید فشاری تعبیه شده روی بدنه به راحتی روشن و خاموش میشود .

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001095-021

  • سفید
  • A

مشخصات

قفل کودک ندارد
رنگ سفید
ضمانت محصول 2ماه
جنس تیغه استیل
سیستم چرخش معکوس ندارد
سوسیس ساز دارد

اطلاعات بیشتر

چرخ گوشت پارس خزر مدل 1200

چرخ‌گوشت پارس خزر مدل MG- 1200G از محصولات باکیفیت و کاربردی این شرکت است. این دستگاه باقدرت بالایی که دارد می‌تواند درزمانی اندک مقدار قابل‌توجهی گوشت یا مواد غذایی را چرخ کند. این دستگاه ظاهری زیبا نیز دارد و به آشپزخانه رنگ و شادابی می‌بخشد. سینی قرارگیری گوشت‌های تکه شده پلاستیکی است و به ناودانی فلزی متصل می‌شود. پس از روشن کردن دستگاه قطعات گوشت وارد ناودانی شده و به سمت مارپیچ و تیغه هدایت می‌شوند. برای این کار می‌توان از دسته پلاستیکی همراه دستگاه نیز استفاده کرد. زمان مناسب برای چرخ کردن و استفاده از دستگاه ده دقیقه است و توصیه‌شده تا هر ده دقیقه دستگاه راکمی خاموش کرده تا به موتور دستگاه فشار نیاید. چرخ‌گوشت پارس خزر مدل MG- 1200G دارای پایه‌های ضد لغزش نیز هست تا در حین کار لرزش و جابجایی حاصل نشود. پس از اتمام کار پیچ کنار دستگاه را شل کرده تا ناودانی و متعلقات درونش آزاد شوند تا بتوان آن‌ها را با خیالی آسوده شست و تمیز کرد. پارس خزر از تولید و عرضه‌کنندگان برتر لوازم‌خانگی برقی در ایران است که محصولات باکیفیت و اقتصادی آن شناخته‌شده است.

چرخ گوشت پارس خزرمدل MT-1200P با توان مصرفی 450 تا حداکثر 1000 وات دستگاهی قدرتمند بسیار قدرتمند برای چرخ کردن انواع گوشت و مواد غذایی مختلف است . این دستگاه به صورت تک سرعته عمل میکند و توسط کلید فشاری تعبیه شده روی بدنه به راحتی روشن و خاموش میشود . بدنه دستگاه از جنس پلاستیک و با ترکیب رنگی سفید و طوسی است که زیبایی منحصر به فردی به محصول بخشیده است و بدنه پلاستیکی آن سبب راحتی در جابجا کردن دستگاه میگردد. چرخ گوشت پارس خزر دارای گلویی ایمن مطابق با استاندارد ملی است . 
چرخ گوشت 1200 پارس خزر دارای 1 شبکه فولادی برای چرخ کردن انواع گوشت و مواد غذایی است همچنین یک قطعه سوسیس ساز نیز همراه دستگاه ارائه شده است تا بتوان سوسیس های خانگی و لذیذ در منزل تهیه کنید. چرخ گوشت 1200 دارای لوله ناودانی است که پس از جاسازی توسط پیچ ، در جای خود محکم و ثابت میگردد. از طریق دسته فشاری میتوانید انواع گوشت و سبزیجات را به تیغه هدایت کنید . دستگاه مجهز به پایه های ضد لغزش بوده که مانع از سر خوردن و حرکت دستگاه هنگام کار می شود.

نظرات